Najlepšie vtipy

Vtipy

Vyber si z najpopulárnejších kategórií vtipov

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole 

Vtipy o cigánoch

Cigán ukradol niekoľko kondomov s príchuťou. Dobehol domov a už od dverí volá: "Hej, Eržika, zahrajeme si takú vzrušujúcu hru. Budeš hádať s akou príchuťou mám kondóm". Dežo zhasne a po chvíľke vraví Eržika: "....Niva?" "Dylino, ešte ho nemám nasadený!"

Vtipy o blondínkach

Pekná mladá blondínka zastaví na benzínke a usilovne tankuje. Všimne si ju zamestnanec pumpy a osloví ju: "Slečna, ehm... môžem vám niečo povedať?" "Ano, ale rýchlo, lebo sa ponáhľam." "Dobre, budem stručný....Benzín je trochu ďalej. Toto je hadica od vysávača..."

Vtipy o ženách

Matka sa pýta dcéry, ktorá začala pracovať ako sekretárka: "A neobťažuje ťa šéf". Dcéra sa usmeje: "Ani nie, mami! Ja mám sex rada."

vtip
vtip

Vtipy zo života

Vojde mladík do lekárne a praje si: "Dajte mi, prosím jeden prezervatív, idem dnes na návštevu k svojmu dievčaťu. Počkajte, radšej mi dajte dva, ona má tiež celkom peknú sestru. Alebo nie! Dajte mi tri!  Matka môjho dievčaťa tiež vyzerá celkom dobre. " Dostal teda tri kondómy a šiel na návštevu. Pozvali ho k obedu i na kávu, ale on celý čas len sedel a červenal sa. Keď ho dievčina vyprevádzala, pýtala sa: "Čo je to dnes s tebou? Nechutil ti obed, že si taký zarazený?" "Nie, obed bol výborný, ale kto by si bol pomyslel, ze tvoj otec je lekárnik." 

Vtipy o alkohole

Hovorí zbitá žena u doktora: "Pán doktor, môj manžel je strašne dobrý, ale raz za štrnásť dní vyrazí s kamarátmi na pivo a zakaždým, keď sa vráti opitý, tak ma zmláti do krvi." Doktor: "Naozaj zakaždým vás zbije?" Žena: "Naozaj ... zakaždým." Doktor: "Fajn, predpíšem vám harmančekový čaj a akonáhle manžel príde z krčmy, začnite ho kloktať." Po štrnástich dňoch: "Pán doktor, ten harmanček naozaj zaberá, kloktala som a manžel si ma ani nevšimol." Doktor na to: "Ja som to tušil, že bude stačiť držať hubu."

Vtipy o škole

Dcéra má v žiackej knižke poznámku:"Je drzá a odvráva!" Na druhý deň číta učiteľka odpoveď. "To má po svojej matke. Zmlátil so je obidve. Otec."

Refundo.sk