Vtipy zo života

Najlepšie vtipy zo života

Alebo si vyberte najlepšie vtipy z inej kategorie

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole

Vtipy zo života 01

Vojde mladík do lekárne: "Dajte mi, prosím jeden prezervatív, idem dnes na návštevu k svojmu dievčaťu. Počkajte, radšej mi dajte dva, ona má tiež celkom peknú sestru. Alebo nie! Dajte mi tri! Matka môjho dievčaťa tiež vyzerá celkom dobre. " Dostal teda tri kondómy a šiel na návštevu. Pozvali ho k obedu i na kávu, ale on celý čas len sedel a červenal sa. Keď ho dievčina vyprevádzala, pýtala sa: "Čo je to dnes s tebou? Nechutil ti obed, že si taký zarazený?" "Nie, obed bol výborný, ale kto by si bol pomyslel, ze tvoj otec je lekárnik."Vtipy zo života 02

Do firmy nastúpil nový šéf. Je o ňom známe, že to je riadny tvrďas. Poprvé sa prechádza medzi kanceláriami, a v jednej vidí chlapa, ktorý nič nerobí, opiera sa o stenu a len tak pozerá. Nový šéf si hovorí, že všetkým názorne ukáže ako zatočí s flákačmi. Príde k nemu a dôrazne sa pýta. Aký je váš plat? Muž na to troch prekvapene: Asi 600 Euro mesačne, ale prečo? Šéf vyberie peňaženku, dá mu 300 Euro, a zreve: "Tu máš dvojtýždňovú výplatu, a teraz vypadni, nech ťa tu už nikdy nevidím". Muž zoberie peniaze a odíde.  Šéf má dobrý pocit, ako všetkým názorne ukázal že nestrpí leňochov a pritom sa pýta: "Môže mi niekto povedať, čo tu robí, to lenivé hovädo?"  A jeden zamestnanec mu s kľudom odpovie: "Práve nám doniesol pizzu!"


Vtipy zo života 03

Pred Vianocami sa v Číne predalo viac než 2 miliony iPhonov. Tým sa opäť potvrdilo, že najkrajší darček je ten, ktorý pre vás vaše dieťa vyrobí vlastnými rukami.

Vtipy zo života 04

Chlapík sa topí v Dunaju, kričí o pomoc, ale policajti si ho nevšímajú. Už si nevie rady tak zakričí: "Prezident je kokot!" Ako to policajti počujú, skočia za ním a vytiahnu ho von. Policajt: "Teraz pôjdete s nami za urážku prezidenta republiky. Chlapík:" Ale ja som myslel toho amerického! " Policajt:" Nás neoklamete, my veľmi dobre vieme, ktorý prezident je kokot".


vtip
vtip
Refundo.sk