Vtipy o ženách

Najlepšie vtipy o ženách

Alebo si vyberte najlepšie vtipy z inej kategorie

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole

Vtipy o ženách 01

Syn s otcom idú do ZOO. "Tati prečo tá gorila na mňa tak čudne pozerá." "Čuš, ešte sme len pri pokladni."

Vtipy o ženách 02

Holá žena sa opaľuje na mrakodrape, keď ju naraz odfúkne silný vietor cez okraj. Na štyridsiatom poschodí sa ju podarí chytiť jednému chlapíkovi. Ona je pekne tvarovaná a ešte aj holá k tomu, tak ten chlapík jej hovorí. "Za tú záchranu života by si mi ho mohla vyfajčiť." "Tak to v žiadnom prípade".Chlapík sa naštve a pustí ju. Na tridsiatom poschodí ju chytí ďalší. "Čo keby sme si to spolu rozdali?" "Ty prasa!!!" "No keď nie." a pustí ju aj tento. Na dvadsiatom sa podarí ju chytiť aj ďalšiemu, ale to je už tá žena na pokraji hystérie a kričí:"Prosím ťa nepúšťaj ma. Urobím čo chceš, vyfajčím ti ho, vyspím sa s tebou, čo len chceš." Chlapík len povie."Fuj, ty kurvo!" A pusí ju.

Vtipy o ženách 03

Je leto, a na brehu rieky sa opaľujú štyria kamoši vo veku 20,30,40 a 50 rokov. Na druhú stranu rieky práve dorazili štyri nádherné ženy. Prvý sa ozve dvadsaťročný. "Chlapi poplávame za nimi?" Tridsaťročný na to: "No, mohli by sme" Štyridsaťročný na to:"Počkáme až preplavú oni." Päťdesiatročný sa pozrie a hovorí: "Už plavú, utekajme."

Vtipy o ženách 04

Manželka: "Vieš, čo by som si želala na narodeniny?" Manžel. "No tak hovor". Manželka: "No, ja by som chcela niečo, čo spraví z nula na 100 za 3 sekundy..." Manžel trochu premýšľa a hovorí:" "Tak to ti kúpim váhu."

Vtipy o ženách 05

"Včera som sa priznal svojej nastávajúcej zo všetkých hriechov". "A?" "Nepomohlo to. Za týždeň je svadba!"

Vtipy o ženách 06

Matka sa pýta dcéry, ktorá začala pracovať ako sekretárka: "A neobťažuje ťa šéf". Dcéra sa usmeje: "Ani nie, mami! Ja mám sex rada."

Vtipy o ženách 07

 Ženy sú oveľa lepšie vo finančnom plánovaní než muži. Lojzo, bol slobodný chlapec, ktorý pracoval v rodinnom podniku. Keď zistil že zdedí veľký majetok keď jeho nemocný otec zomrie, tak sa rozhodol, že si musí nájsť ženu, ktorá by sa o neho a jeho majetok postarala. Jedného večera na investičnom mítingu, zbadal ženu velˇmi peknú. Na prvý pohľad sa do nej zamiloval. Pristúpil k nej a hovorí. "Ja možno vypadám ako obyčajný človek, ale za pár mesiacov môj nemocný otec zomrie a ja zdedím dva milióny." Ohromená krásna žena si vzala jeho vizitku a za tri dni sa stala jeho novou macochou.

Vtipy o ženách 08

Dve slušné ženy - kamarátky si vyrazia na dámsku jazdu ale nechtiac sa ožerú ako dogy. Vracajú sa domov okolo cintorína, ale strašne potrebujú na potrebu. Zalezú medzi hroby, ale ani jedna nemá nič na utretie. Prvá si teda stiahne kalhotky, utrie sa s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusné prádlo ktoré nechce obetovať. Všimne si venca na hrobe u ktorého čupí. Použije stuhu z venca a odchádzajú. Ráno si volajú ich manželia a sťažujú si, ako ich inokedy poriadne ženušky chrápu v posteli. Jeden z nich potom podotkne: "Začínam tušiť to najhoršie...Moja došla bez kalhotiek." "Hmmm, to nič nie je. Ta moja mala v zadku zastrčenú ceduľku, na ktorej stálo: Nikdy na teba nezabudneme. Hasičský zbor Senica."

Vtipy o ženách 09

Čerstvo vysprchovaná stojím pred zrkadlom a sťažujem si svojmu manželovi, že mám príliš malé prsia. Miesto toho, aby mi povedal ako inokedy, že to nie je pravda, má nápad.  "Ak chceš aby ti prsia narástli, musíš zobrať každý deň kúsok toaletného papiera, a šúchať niekoľko sekúnd medzi nimi. Keďže má normálne vždy dobré nápady, tak teda zoberiem kúsok toaletného papiera a šúcham sa s ním medzi prsiami a pýtam sa ho ako dlho to asi bude trvať. "Behom pár rokov ich budeš mať čím ďalej tým väčšie", je jeho odpoveď. "Fakt si myslíš, že šúchaním toaletného papiera medzi prsiami sa zväčšia?" Ani okom nemrkol a hovorí: "Prečo nie, u tvojho zadku to tiež fungovalo!"

Vtipy o ženách 10

Tak som si kúpila topánky na trhovisku, a keď som ich šla po týždni reklamovať, lebo sa odlepila podošva, vravím tomu Vietnamcovi, že mi klamal, keď tvrdil že mi vydržia až do smrti. Tak mi odpovedal "Pani sa nesmie hnevať, ale pred týždňom vypadala móc špatne..."

Vtipy o ženách 11

Sedia dvaja v parku na lavičke a hľadia na seba. Ona"Na čo myslíš?" On:"Na to isté čo ty." Ona "Ty si ale sviňa !!!"

Vtipy o ženách 12

Žhavá noc plná očakávania. Mladík sa skláňa nad dievčaťom a roztúžene šepká:"Povedz mi, však som tvoj prvý muž?" ona si ho pátravo prezerá a hovorí: "Si mi nejak povedomý....!"

Vtipy o ženách 13

Vojde tlstá baba do obchodu vraví predavačovi:"Rada by som videla nejaké plavky čo mi budú dobré." Predavač: "Tak to ja tiež..."

Vtipy o ženách 14

Ženy sa delia na dva druhy: 1.Jej prsia - sú sen  2. Jej sen - sú prsia.

Vtipy o ženách 15

Syn chce od otca aby mu vysvetlil rozdiel medzi teóriou a praxou. Otec si zavolá dcéru a pýta sa jej: "Šla by si s cudzím chlapom za tísícku?" Dcéra sa zamyslí a odpovedá: "Tisíc je dosť, šla by som."  Otec teda zavolá manželku a položí jej tú istú otázku: "Šla by si s cudzím chlapom za tisícku.?" Manželka odpovedá okamžite: "Za tisícku hocikedy." Otec sa otočí k synovi a hovorí: "Tak to vidíš, to je ten rozdiel medzi teóriou a praxou. Teoreticky máme doma dve tisícky, ale prakticky len dve kurvy."

Vtipy o ženách 16

Miláčik, som tehotná, čo chceš aby to bolo?" "Vtip"

Vtipy o ženách 17

Stretnú sa dve kamošky: "Berieš antikoncepciu?" "Nie, ja žeriem antidepresíva". "A funguje to?" "Perfektne. Mám už štyri deti, a je mi to úplne jedno."

Vtipy o ženách 18

Žena, ktorá tvrdí:"Nie som na teba naštvaná", je to samé ako keď zubár vraví: "Nebojte sa, nebude to bolieť."