Vtipy o škole

Najlepšie vtipy o škole

Alebo si vyberte najlepšie vtipy z inej kategorie

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole

Vtipy o škole patria k starej, zlatej klasike, ktorú si odovzdávajú žiaci od základných škôl až po študentov univerzít. Na týchto stránkach na vás čakajú skvelé školské vtipy a anekdoty o žiakoch, študentoch, učiteľoch, predmetoch, ale napríklad aj skúšanie a rodičoch.
Dúfame, že si lekciu humoru, ktorú sme pre vás na nasledujúcich riadkoch prichystali, spolu so svojimi spolužiakmi, kamarátmi, rodičmi a napríklad aj učiteľmi skvele užijete!
Skvele sa bavte a ukážte svetu úsmev na jedničku!

Vtipy o škole 01

Dvaja vysokoškoláci se bavia: "To keď si uvedomím aký som ja inžinier, tak mám normálne strach ísť k doktorovi!"


Vtipy o škole 02

Pýta sa učiteľ: "O záhrady sa starajú záhradníci... A o sady?" "Sadisti," ozve sa zo zadu.


Vtipy o škole 03

Sedí Matfyzák s Matfyzačkou na lavičke a zamilovane se k sebe túlia. Zrazu okolo nich prejde malý chlapec na trojkolke.Matfyzačka se otočí na matfyzáka a pýta sa: "Myslíš na to čo já?" A on: "Ano." A ona: "A koľko ti vyšlo?"


Vtipy o škole 04

Učiteľka sa v triede pýta detí, ako si doma žijú. Marienka vraví: "Moja mamička je prostitútka, a my máme doma peňazí, že si môžme dovoliť takmer všetko." "To je nič." Pridá sa Jožko. "Môj ocko je u dopravnej polície, a ten má toľko peňazí, že keď mu šlohnem stovku, tak si to ani nevšimne." Učiteľ sa pýta ďalej."A čo ty, Petrík?" "Pani učiteľka, môj ocko je vodič kamióna. A keby nebolo tých kuriev a policajtov, tiež by sme mali doma nejaké peniaze..."


Vtipy o škole 05

Dcéra má v žiackej knižke poznámku:"Je drzá a odvráva!" Na druhý deň číta učiteľka odpoveď. "To má po svojej matke. Zmlátil so je obidve. Otec."


Vtipy o škole 06

"Pán učiteľ, aký máte názor na študentky ktoré si maľujú oči?" Ale vcelku kladný. Tie babenky vôbec neplačú keď dostanú zlú známku."


Vtipy o škole 07

Profesor skúša študentku na Zdravotnej škole: "Ktorý ľudský orgán dokáže za pár sekúnd zväčšiť svoj objem 6-8 krát?" "Penis," odpovedá študentka. "Je to zornička, ale toho muža sa držte, slečna."

vtip
vtip
Refundo.sk