Vtipy o cigánoch

Najlepšie vtipy o cigánoch

Alebo si vyber najlepšie vtipy z inej kategorie:

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole

Vtip o cigánoch 001

Príde do Dopravného podniku cigán a chce si kúpiť lístky na MHD. Predavačka sa pýta: "Chcete to na mesiac?" Cigán:" Nie, po meste! Čo som kozmonaut?"

Vtip o cigánoch 002

Stretnú sa dvaja cigáni a jeden sa pýta druhého: "Kam ideš?" "Do Tesca kúpiť si sveter" "Keď ťa nechytia, kúp mi tiež jeden"

Vtip o cigánoch 003

Vieš prečo sú cigáni menšina? Väščina ich sedí v base.

vtip
vtip

Vtip o cigánoch 004

Malého Deža vyhodily už asi z x-tej školy, kvôli špatnému prospech a zlému správaniu. Otec už nevedel čo s ním, tak ho prihlásil do církevnej školy. Mladý zrazu začal nosiť samé jednotky a chovanie má vzorné. Starý sa diví a pýta sa mladého, ako je to možné. Deži odpovedá: "Vojdem do triedy a tam je chlap pribitý na stene, vojdem do druhej, tam je tiež chlap pribitý na stene. V tretej je tiež chlap pribitý na stene. Tato, tam sa s nikým neserú."

Vtip o cigánoch 005

Cigán ukradol niekoľko kondomov s príchuťou. Dobehol domov a už od dverí volá: "Hej, Eržika, zahrajeme si takú vzrušujúcu hru. Budeš hádať s akou príchuťou mám kondóm". Dežo zhasne a po chvíľke vraví Eržika: "....Niva?"   "Dylino, ešte ho nemám nasadený!"

Vtipy o cigánoch 006

"Išiel som na bicykli a zastavil som sa v cigánskej štvrti. Zašiel som do krčmy a dal som si bicykel tak, aby som videl keby ho kradli." "A?"  "Videl som."

Vtip o cigánoch 007

Pokiaľ má daň z cigariet odnaučiť ľudí od fajčenia, daň z alkoholu odnaučiť ľudí od pitia, tak daň zo mzdy úplne pochopili asi len cigáni.

Vtip o cigánoch 008

Cigán na stavbe:"Hej, majster, zlomila sa mi násada od lopaty!" "Deži, to nevadí. Zahoď ju a opri sa o niečo iné"

Vtip o cigánoch 009

Dežo si obzerá škatuľku cigariet a hovorí kamošovi: "Pozeraj, všade píšu, že cigarety škodia zdraviu. Ale aby to napísali na lopatu, to nie!"

Vtip o ciganoch 010

Príde cigánka na policajnú stanicu a vykrikuje: "Pán policajt, okradli ma!"  "A čo ti ukradli?" "Tridsať dva peňaženiek".Vtip o ciganoch 011

Nastúpi revizor do autobusu, a tam cigánka bije svoje decko po hlave. "Čo je prečo ho biješ?"  "Dyk, pozri zjedol mi lístok. No je toto možné?"

Vtip o ciganoch 012

Príde cigán na políciu, že si chce zmeniť meno. Policajt sa ho pýta: "Ako sa vlastne voláš?" Cigán odpovedá:"Dežo Kokotar". Policajt na to."Tak to sa ani nedivím, že sa chceš premenovať. A ako sa chceš menovať po novom?" "Jožo Kokotar."

Vtip o cigánoch 013

Cigáni na stavbe: "Fero, vidíš tú muchu?" "Nie, kde" "Chlapi, končíme! Je špatná viditeľnosť"

Refundo.sk