Vtipy o blondínkach

Najlepšie vtipy o blondínkach

Alebo si vyberte najlepšie vtipy z inej kategorie

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole

Niet na svete človeka, ktorý by nepoznal aspoň nejaký vtip o blondínkach. Skoro každý je rád rozpráva a skoro každý je rád počúva ... Vtipy o blondínkach sú krátke a  nenáročné na pochopenie a majú vždy veľmi podobnú pointu - to preto, aby ich pochopili aj brunetky.
Vtipy o blondínkach patria do skupiny takzvaných zahrievacích vtipov a za dlhé roky svojej existencie si vydobyli medzi ostatnými vtipami svoju pevnú pozíciu. Preto ani tu  nemohli byť vynechané  blonďavé vtipy.

Vtip o blondínkach 01

Pýta sa bruneta blondínky: "Počuj, ty si pravá blondínka? Blondína: "Ako to myslíš, pravá blondínka?"  Bruneta: "No, či si rovnako hore aj dole?" Blondína: "To akože vylízaná..."


Vtip o blondínkach 02

Čo sa stane blondínke po troch rokoch v bordelu? Zistí, že ostatné to robia za peniaze.

Vtip o blondínkach 03

Viete čo povie blondínka po sexe? "Ďalší prosím"

Vtip o blondínkach 04

Blondínka v sexchope: "Koľko stojí ten modrý vibrátor?" "Dvadsať Euro." A koľko ten zelený?" "Tridsať Euro" "No a koľko stojí ten červený?" "Milá slečna, to je hasičák."

Vtip o blondínkach 04

Pýta sa jedna blondínka druhej: "Prosím ťa píše sa správne Irák alebo Irán?"

Vtip o blondínkach 06

Prečo nosia blondínky uzku sukňu? Aky udržali nohy u seba

Vtip o blondínkach 07

Manžel sa pýta svojej blonďatej manželky: "Miláčik, kedy ti končí menzes?" "Bože ešte aj ty s tým začínaj! Celý deň to počúvam v práci...."

vtipy
vtipy

Vtip o blondínkach 08

Pekná mladá blondínka zastaví na benzínke a usilovne tankuje. Všimne si ju zamestnanec pumpy a osloví ju: "Slečna, ehm... môžem vám niečo povedať?" "Ano, ale rýchlo, lebo sa ponáhľam." "Dobre, budem stručný....Benzín je trochu ďalej. Toto je hadica od vysávača..."

Vtipy o blondínkach 09

Astrolog sa pýta svojej blonďatej klientky."Pamätáte sa, pod akým znamením bolo vaše dieťa počaté?" Blondínka chvíľu premýšľa a hovorí: "Pokiaľ sa dobre pamätám, tak to bol Zákaz zastavenia."

Vtipy o blondínkach 10

Blondínka so zrzkou sedia v bare a pozerajú na správy o šiestej. Vysielali reportáž o sebevrahovi, ktorý stál na moste a vyhrožoval, že skočí. Blondínka vraví. "Stavím sa že neskočí." Dobre o stovku. Ja si myslím že skočí." No a chlap skočil. Tak blondínka vysolila stovku, ale zrzka hovorí. "To nejde, ja si to nezoberiem. Si moja kámoška. "Ber stávka je stávka. Zrzka na to. "Musím sa ti priznať, že toto som už videla v správach o piatej.Takže výhru si nemôžem zobrať". Blondína na to: "Ja som to tiež už videla o piatej, ale nikdy by som so nepomyslela že skočí znovu".

Vtipy o blondínkach 11

Viete čo kričí blondínky na futbale za stavu 0:0 ?  "Ešte jeden!  Ešte jeden!" 

Vtipy o blondínkach 12

"Dostala som AIDS, vraví jedna blondínka druhej. "Vážne? A majú ešte?"

Vtipy o blondínkach 13

Blondínka vyplňuje pracovný dotazník. Otázka: "Máte trvalý vzťah?" Odpoveď: "Dnes ešte nie".

Vtipy o blondínkach 14

Blondínka hovorí manželovi: "Miláčik, môžeme mať len štyri deti!"  "A prečo?" "Práve čítam, že každé piate dieťa ktoré sa narodí, je Číňan."

Vtipy o blondínkach 15

Ako rozosmeješ blondínku v sobotu? Povieš jej v stredu vtip.