Vtipy o alkohole

Najlepšie vtipy o alkohole

Alebo si vyberte najlepšie vtipy z inej kategorie

vtipy o cigánoch - vtipy o blondínkach - vtipy zo života - vtipy o alkohole - vtipy o ženách - vtipy o škole


Nie je snáď človeka, ktorý by nemal nejakú skúsenosť s alkoholom ... či už dlhodobú, alebo krátkodobú, pozitívne alebo negatívne každý má nejakú a snáď práve preto patria aj vtipy o alkohole k toľko obľúbenému žánru anekdot.
Vtipy o alkohole vás iste rozosmejú, ale vynímať sa s nimi budete aj u rôznych príležitostí stretnutia, kde sa humor nikdy nestratí. Pripravili sme pre vás na týchto stránkach zbierku mnohých desiatok skvelých vtipov o alkohole, opilci, krčmách a baroch, ktorých čítaním iste strávite príjemné chvíle plné smiechu!
Na zdravie a dlhý, veselý život našich vtipov o alkohole! Ať žijú vtipy o alkohole!

Vtip o akohole 01

Hovorí zbitá žena u doktora:  "Pán doktor, môj manžel je strašne dobrý, ale raz za štrnásť dní vyrazí s kamarátmi na pivo a zakaždým, keď sa vráti opitý, tak ma zmláti do krvi." Doktor: "Naozaj zakaždým vás zbije?" Žena: "Naozaj ... zakaždým." Doktor: "Fajn, predpíšem vám harmančekový čaj a akonáhle manžel príde z krčmy, začnite ho kloktať." Po štrnástich dňoch: "Pán doktor, ten harmanček naozaj zaberá, kloktala som a manžel si ma ani nevšimol." Doktor na to: "Ja som to tušil, že bude stačiť držať hubu."

vtip
vtip