Najlepšie vtipné poviedky a texty

Vtipná poviedka

Aktualizácia programu Milenec 5.0 na program Manzel 1.0

Milá technická podpora,
vlani som aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zistila som spomalenie celého procesu, najmä u aplikácií Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, ktoré pritom v programe Milenec 5.0 fungovali bezchybne. Naviac program Manzel 1.0 odinštaloval niektoré veľmi dôležité aplikácie, ako napríklad Romantika 9.5 alebo Osobné pozornosti 6.5 a sám si nainštaloval nežiaduce aplikácie ako je Futbal 5.0 alebo Hokej 3.0. Tiež aplikácia Rozhovor 8.0 je nefunkčná a pri spustení aplikácie Upratovanie 2.6 celý systém, skolabuje. Skúsila som aplikáciu Rypanie 5.3, aby som tieto problémy odstránila, ale nepomohlo to. Čo mám robiť?

Zúfalá E.


Vážená Zúfalá E.
uvedomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patrí do príslušenstva Hry, zatiaľ čo program
Manžel 1.0 je operačný systém. Prosím zadajte povel myslelasomsizemamilujes.html a skúste si stiahnuť aplikáciu Slzy 6.2 a tiež nezabudnite aktualizovať aplikáciu Vina 3.0. Program Manzel 1.0 by potom mal automaticky aktualizovať aplikácie Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5. Majte však na pamäti, že zneužívanie vyššie uvedených aplikácií môže zapríčiniť, že Manžel 1.0 sa zmení na program Podrazdeneticho 2.5 alebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je veľmi zlý program, ktorý si sám nainštaluje aplikácie Prdenieahlasnechrapanie Beta. V žiadnom prípade neinštalujte program Svokra 1.0, do Vášho systému by sa dostal vírus, ktorý by postupne prevzal nad celým systémom kontrolu! Tiež sa nesnažte znovu nainštalovať program Milenec 5.0. Ide o nepodporovanú aplikáciu a jej inštalácia zrúti program Manzel 1.0.
Zhrnutie: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanú pamäť a nenaučí sa nové aplikácie jednoducho. Možno, že by ste mala zvážiť zakúpenie podporného softvéru, na zväčšenie pamäte a výkonu. Odporúčame programy Varenie 3.0 a Zvodnabielizen 7.7.
Veľa šťastia!

Vaša technická podpora.

Refundo.sk